Lidhje

Borxhi publik


Borxhi publik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Në Tiranë, studiues të pavarur të ekonomisë mendojnë se borxhi publik ka mbërritur tashmë në nivele të larta dhe nuk mund të përdoret si mjet i zhvillimit dhe rritjes ekonomike.

XS
SM
MD
LG