Lidhje

Intervistë me konsulentin për çështjet e së drejtës ndërkombëtare, Emirjon Kaçaj


Intervistë me konsulentin për çështjet e së drejtës ndërkombëtare, Emirjon Kaçaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:29 0:00

A duhet të marrin pjesë shqiptarë që jetojnë jashtë vendit në zgjedhjet që zhvillohen në Shqipëri? Kjo është një pyetje që shtrohet prej shumë vitesh dhe, ndonëse përgjigjja shpesh ka qenë një po e drojtur nga politika në Shqipëri, ende nuk bëhet asgjë që ajo të zbatohet në praktikë.

XS
SM
MD
LG