Lidhje

Media Arkivi

IDM: Pushteti vendor në Shqipëri jotransparent


IDM: Pushteti vendor në Shqipëri jotransparent
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Në Tiranë, Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim thotë se pushteti vendor në Shqipëri nuk është transparent.

XS
SM
MD
LG