Lidhje

Media Arkivi

Shtuni: Shqetësim individët që tentojnë sulme terroriste në Kosovë


Shtuni: Shqetësim individët që tentojnë sulme terroriste në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Në një bisedë për Zërin e Amerikës, studiuesi Shtuni thotë se Kosova rrezikohet po aq sa vendet tjera të botës ndërsa bën thirrje që peronat që tashmë kanë kryer dënimet për përfshirje në terrorizëm t’u mundësohet rehabilitimi dhe ri-integrimi në shoqëri.

XS
SM
MD
LG