Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me zotin Besnik Mustafaj, Këshilli i Ambasadorëve Shqiptare


Intervistë me zotin Besnik Mustafaj, Këshilli i Ambasadorëve Shqiptare
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:09:05 0:00

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptare një organizatë e pavarur, jofitimprurëse u krijua rreth 2 muaj më parë me qëllimin për të analizuar marrëdhëniet ndërkombëtare të Shqipërisë dhe kontribuar në përmirësimin e strategjive diplomatike të vendit.

XS
SM
MD
LG