Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me kryetarin e PD, Lulzim Basha


Intervistë me kryetarin e PD, Lulzim Basha
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:04 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zoti Basha ndalet në problemet e fundit me të cilat ndeshet Shqipëria si ngërçi lidhur me shkollën e magjistraturës, ligji për teatrin kombëtar, krimi i organizuar dhe korrupsioni.

XS
SM
MD
LG