Lidhje

Intervistë-Mirela Sula, themeluese e "Global Women Club"


Intervistë-Mirela Sula, themeluese e "Global Women Club"
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:53 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Mirela Sula, themeluese e organizatës "Global Women Club" flet për aktivitetet e organizatës për të ndihmuar gratë të nxjerrin në pah dhe të kuptojnë potencialin që kanë për të arritur endrrat e tyre.

XS
SM
MD
LG