Lidhje

Bisedimet Thaçi-Vuçiç në Bruksel


Bisedimet Thaçi-Vuçiç në Bruksel
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Në Bruksel u mbajt një raund i ri bisedimesh ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Serbisë, Aleksandër Vuçiç, me ndërmjetësimin e shefes së politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini.

XS
SM
MD
LG