Lidhje

Projekt për të identifikuar eshtrat e viktimave të komunizmit


Projekt për të identifikuar eshtrat e viktimave të komunizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Në Tiranë, Komisioni Ndërkombëtar për Personat e Zhdukur nënshkroi një marrëveshje me autoritetet për të identifikuar persona të varrosur nga regjimi komunist në Dajt dhe në Ballsh.

XS
SM
MD
LG