Lidhje

Reagime mbi raportin e DASH-it për klimën e biznesit


Reagime mbi raportin e DASH-it për klimën e biznesit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:59 0:00

Në Tiranë u prit me reagime të ndryshme raporti I fundit i DASH mbi Klimën e Biznesit. Qeveria dhe opozita shkëmbyen akuza për kritikat e raportit, ndërsa ekspertët pohuan se ky raport tregon edhe një here problemet e mëdha të ekonomisë shqiptare, si korrupsioni dhe klientelizmi politik.

XS
SM
MD
LG