Lidhje

Haradinaj: Nuk ka asnjë kërcënim për ndarjen e Kosovës


Haradinaj: Nuk ka asnjë kërcënim për ndarjen e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:16 0:00

Në Kosovë kryeministri, Ramush Haradinaj, vizitoi kampin e trupave amerikane që shërbejnë në kuadër të forcave paqeruajtëse të NATO-s dhe prej andej garantoi siç tha siguri për të gjithë qytetarët e Kosovës të të gjitha etnive.

XS
SM
MD
LG