Lidhje

Kampe verore falas për fëmijë të varfër


Kampe verore falas për fëmijë të varfër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në Shqipëri afro gjysma e shoqërisë jeton në minimumin jetik dhe kjo i pengon familjet e varfëra që t’u sigurojnë fëmijëve disa ditë pushime verore. Organizata World Vision dhe Fondacioni “Alo, Mik” kanë ngritur 30 kampe verore në të gjithë Shqipërinë.

XS
SM
MD
LG