Lidhje

Hoti: Nuk është koha për ndarje e shkëmbim territoresh


Hoti: Nuk është koha për ndarje e shkëmbim territoresh
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:51 0:00

Shefi i Grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, i tha Zërit të Amerikës se partia e tij nuk është e gatshme për shkëmbim territoresh, por kërkon që marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve të sigurojë njohje të ndërsjellë dhe ruajtje të karakterit unitar të Kosovës.

XS
SM
MD
LG