Lidhje

Kosova dhe Serbia - stuhi debatesh për "normalizimin e marrëdhënieve"


Kosova dhe Serbia - stuhi debatesh për "normalizimin e marrëdhënieve"
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Në Kosovë dhe në Serbi vazhdojnë përplasjet rreth ideve për rrugët e arritjes së një marrëveshjeje normalizimi në marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve.

XS
SM
MD
LG