Lidhje

DASH: Kosova dhe Serbia të shmangin retorikën negative


DASH: Kosova dhe Serbia të shmangin retorikën negative
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Departamenti amerikan i Shtetit u ka bërë thirrje Kosovës dhe Serbisë që të shmangin retorikën negative dhe të punojnë së bashku për një marrëveshje që siguron qëndrueshmëri për të dyja vendet dhe rajonin.

XS
SM
MD
LG