Lidhje

Festimet e Kurban Bajramit ne Shqiperi


Festimet e Kurban Bajramit ne Shqiperi
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

Në Tiranë, mijëra besimtarë festuan Kurban Bajramin, mes lutjeve për të ndihmuar të varfërit dhe të pambrojturit. Drejtuesit fetarë bënë thirrje për bujari, bashkëpunim dhe harmoni mes qytetarëve.

XS
SM
MD
LG