Lidhje

Mass, kundër diskutimeve për shkëmbim territoresh


Mass, kundër diskutimeve për shkëmbim territoresh
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Shefi i diplomacisë gjermane, Heiko Maas, i cilësoi të premten në Vjenë të gabuara diskutimet për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, një qëndrim që u mbështet edhe nga një pjesë e ministrave të jashtëm të vendeve tjera të Bashkimit Evropian.

XS
SM
MD
LG