Lidhje

Media Arkivi

"Demokracia nuk pret", libri i autorit Frank Shkreli


"Demokracia nuk pret", libri i autorit Frank Shkreli
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:07 0:00

Sot u përurua me një ceremoni në Tiranë, libri i ri gazetarit dhe ish-drejtuesit të Zërit të Amerikës, Frank Shkreli me titull “Demokracia nuk pret”. Tubimi ishte një rast për të diskutuar mbi zhvillimet e fundit në rajon, mbi demokracinë dhe tranzicionin shqiptar.

XS
SM
MD
LG