Lidhje

Shqipëri: Interesat politike zvarrisin projekte kyçe


Shqipëri: Interesat politike zvarrisin projekte kyçe
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:42 0:00

Në Shqipëri, investime të rëndësishme publike, vazhdojnë të zvarriten nga interesat e ditës të të dy krahëve te politikës, siç është rasti i by passit përëndimor të Shkodrës. Ekspertë thonë se investime të tilla nxiten nga interesat elektorale dhe jo nga interesi i publikut.

XS
SM
MD
LG