Lidhje

Tiranë: Hyjnë në fuqi masa shtesë kundër dhunës në familje


Tiranë: Hyjnë në fuqi masa shtesë kundër dhunës në familje
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Në Shqipëri hynë në fuqi masat shtesë kundër dhunës në familje. Ndryshimet ligjore parashikojnë mbrojtje të menjëhershme për nënat dhe fëmijët viktima të dhunës

XS
SM
MD
LG