Lidhje

Intervistë me deputeten e PD, Rudina Hajdari


Intervistë me deputeten e PD, Rudina Hajdari
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:10 0:00

Këto ditë në universitetin Columbia në Nju Jork u zhvillua një diskutim rreth zhvillimeve në Ballkan në epokën e presidentëve Trump e Putin. E ftuar në këtë diskutim ishte dhe zonja Rudina Hajdari, deputete e Parlamentit të Shqipërisë, e cila dha një intervistë për Zërin e Amerikës.

XS
SM
MD
LG