Lidhje

Shqipëri: Opozita paraqet projekt për masa kundër korrupsionit në ekonomi


Shqipëri: Opozita paraqet projekt për masa kundër korrupsionit në ekonomi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në Shqipëri, opozita paraqiti sot projektin që synon të shtrijë masat e parashikuara në ligjin antimafia edhe në ekonomi, ndaj personave privatë dhe zyrtarëve publikë përfshirë në afera korruptive, që me projektet e Partneritetit Publik Privat deri te koncesionet apo tenderat.

XS
SM
MD
LG