Lidhje

Udhëheqësit e Kosovës nderojnë në Nju Jork vëllezërit, Bytyqi


Udhëheqësit e Kosovës nderojnë në Nju Jork vëllezërit, Bytyqi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe Kryeministri Ramush Haradinaj bënë të martën mbrëma një paraqitje të përbashkët në Nju Jork. Rasti ishte dekorimi i tre vëllezërve Bytyqi, që u vranë nga forcat serbe në vitin 1999, kur lufta në Kosovë sapo kishte mbaruar.

XS
SM
MD
LG