Lidhje

Maqedoni, Kryeministri Zaev flet për rezultatin e referendumit


Maqedoni, Kryeministri Zaev flet për rezultatin e referendumit
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:38 0:00

Kryeministri Zoran Zaev pas mbylljes së kutive të votimit tha para gazetarëve në Shkup se qytetarët realizuan një proces të qetë dhe demokratik; se Maqedonia dhe qytetarët e saj dëshmuan se janë pjesë e familjes së shteteve dhe popujve evropianë.

XS
SM
MD
LG