Lidhje

Stoltenberg: Fushata ajrore e vitit 1999 - nuk ishte kundër popullit serb


Stoltenberg: Fushata ajrore e vitit 1999 - nuk ishte kundër popullit serb
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha të hënën se aleanca mbështet plotësisht procesin e normalizimit të marrëdhënieve ndërmjet Beogradit e Prishtinës dhe bisedimet ndërmjet tyre janë rruga më e mirë për një zgjidhje, që respekton të drejtat e të gjitha komuniteteve.

XS
SM
MD
LG