Lidhje

Haradinaj: Ideja për ndryshim kufijsh ka vdekur


Haradinaj: Ideja për ndryshim kufijsh ka vdekur
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Në Kosovë, kryeministri Ramush Haradinaj përsëriti qëndrimin se ndryshimi i kufijve me Serbinë është çështje e vdekur dhe kjo sipas tij mund të ngjallet vetëm përmes ndonjë skenari dhune në veri të vendit.

XS
SM
MD
LG