Lidhje

Media Arkivi

Surroi: Kosova duhet të ndryshojë qasjen ndaj dialogut me Serbinë


Surroi: Kosova duhet të ndryshojë qasjen ndaj dialogut me Serbinë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Publicisti Veton Surroi, tha të mërkurën se përfundimi i konfliktit me Serbinë është thelbësor për Kosovën dhe duhet të shërbejë si motiv themelor për ndryshimin e qasjes ndaj dialogut të saj me Serbinë në Bruksel.

XS
SM
MD
LG