Lidhje

Media Arkivi

Konferencë shkencore për revistën Dituria dhe botuesin e saj Lumo Skëndo


Konferencë shkencore për revistën Dituria dhe botuesin e saj Lumo Skëndo
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Bibliotekat Kombëtare të Shqipërisë dhe Kosovës zhvilluan sot në Tiranë një konferencë mbi revistën DITURIA dhe botuesin Lumo Skëndo.Studiuesit pohuan se Mitat Frashëri, i njohur si Lumo Skëndo, është një autorët më të rëndësishëm të gjuhës shqipe dhe shkencave albanlogjike

XS
SM
MD
LG