Lidhje

Kryebashkiaku i Kukësit, vizitë në Nju Xhersi


Kryebashkiaku i Kukësit, vizitë në Nju Xhersi
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:51 0:00

Z. Bashkim Shehu tha se në Nju Xhersi ka një komunitet kuksianësh dhe ai do të shikojë nga afër se si janë integruar të ardhurit

XS
SM
MD
LG