Lidhje

Intervistë me Zv/Ministrin e FSK, Burim Ramadani


Tranformi i FSK-së është preokupimi kryesor i Ministrisë së Sigurisë së Kosovës dhe një ndër prioritetet e autoriteteve të Prishtinës. Në këtë proces, thotë Zëvendës Ministri i FSK-së, Burim Ramadani, Kosova ka mbështetjen e plotë të Shteteve të Bashkuara si aspektin strukturor, po ashtu edhe stërvitor. Zëvendës Ministri Ramadani ishte pjesë e një delegacioni nga Kosova që zhvilluan ditët e fundit takime në Uashington. Ai bisedoi me kolegen Ardita Dunellari mbi takimet dhe angazhimet që kishte marrë nga aleatët amerikanë:

Intervistë me Zv/Ministrin e FSK, Burim Ramadani
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG