Lidhje

Jeta në observatorin më të skajshëm verior të Amerikës


Jeta në observatorin më të skajshëm verior të Amerikës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Observatori ka dy studiues që ndjekin, masin dhe regjistrojnë ndryshimet në cilësinë e ajrit dhe motin, ndërkohë që njihen edhe me traditat vendase

XS
SM
MD
LG