Lidhje

Shqipëri, 27 të arrestuar për lidhje me grupe kriminale


Shqipëri, 27 të arrestuar për lidhje me grupe kriminale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në Shqipëri, policia njoftoi arrestimin gjatë fundjavës të 27 personave të dyshuar si pjesëtarë të 4 grupeve kriminale, që prodhojnë dhe trafikojnë lëndë narkotike. Arrestimet u kryen në Shijak, Tiranë, Fier, Has dhe 12 qytete, në një operacion, ku u përfshinë 1 mijë e 500 forca policore.

XS
SM
MD
LG