Lidhje

Haradinaj: Ndryshimi i mandatit të FSK nuk rrezikon bisedimet me Serbinë


Haradinaj: Ndryshimi i mandatit të FSK nuk rrezikon bisedimet me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Në Kosovë, kryeministri Ramush Haradinaj tha sot se ndryshimi i mandatit të Forcës së Sigurisë nuk do ta rrezikojë procesin e bisedimeve me Serbinë dhe se ajo do të ndimojë në qëndrueshmërinë e rajonit.

XS
SM
MD
LG