Lidhje

Fermerët të shqetësuar nga ndikimi që mund të kenë tarifat


Fermerët të shqetësuar nga ndikimi që mund të kenë tarifat
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Fermerët amerikanë po punojnë tokat e tyre këtë vjeshtë ndërsa vazhdojnë mosmarrëveshjet tregtare mes Shteteve të Bashkuara dhe Kinës, dikur një nga importuesit më të mëdhenj të misrit dhe sojës amerikane. Ekziston një pasiguri lidhur me ndikimin që kjo do të ketë në të ardhurat e fermërëve këtë vit

XS
SM
MD
LG