Lidhje

Bien tensionet në Bularat pas vrasjes së të riut nga policia


Bien tensionet në Bularat te Gjirokastres pas vrasjes së të riut nga policia
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Tensionet u ulën sot në Bularat të Gjirokastrës një ditë pas vrasjes së një të riu gjatë një shkëmbimi zjarri me policinë. Kostandin Kacifas ishte pjesëtar i pakicës greke dhe qëlloi me armë drejt shërbimeve policore. Reagimet diplomatike shqiptare dhe greke lidhur me ngjarjen janë shoqëruar dhe me tone nacionaliste në rrjetet sociale në të dy vendet.

Bien tensionet në Bularat te Gjirokastres pas vrasjes së të riut nga policia
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG