Lidhje

Studim i ri për esktremizmin e dhunshëm në Shqipëri


Studim i ri për esktremizmin e dhunshëm në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Në Tiranë u publikua sot studimi mbi “Ekstremizmin e Dhunshëm” nga Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim. Studiues, zyrtarë dhe diplomatë pohuan se megjithë vlerat e Shqipërisë, si toleranca fetare, masa shtesë nevojiten për t’u përballur me sfidën e ekstremizmit.

XS
SM
MD
LG