Lidhje

Media Arkivi

Misioni Apollo 11, në qendër të filmit “First Man”


Misioni Apollo 11, në qendër të filmit “First Man”
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Gjithë bota po shihte më 20 korrik 1969, ndërsa astronauti Neil Armstrong shkeli në Hënë dhe ngriti flamurin amerikan

XS
SM
MD
LG