Lidhje

Tiranë: Analistët komentojnë marrëdhëniet Meta-Rama


Tiranë: Analistët komentojnë marrëdhëniet Meta-Rama
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Analistë dhe vëzhgues të jetës politike pohojnë se Shqipëria ra në një krizë të papritur konstitucionale, kur Presidenti i Republikës, Ilir Meta, nuk dekretoi Sandër Lleshin, si ministër të brendshëm. Zhvillimet e befta politike midis dy fundjavave, nxitën komente kritike nga vëzhguesit e politikës.

XS
SM
MD
LG