Lidhje

48 orët e fundit para zgjedhjeve për në Kongres


48 orët e fundit para zgjedhjeve për në Kongres
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Pas një sezoni të gjatë zgjedhor irritues dhe përçarës, zgjedhjet për në Kongresin amerikan do të konsiderohen në mënyrë të pashmangshme si referendum për presidentin Trump

XS
SM
MD
LG