Lidhje

Rezultatet e zgjedhjeve për Kongresin amerikan


Rezultatet e zgjedhjeve për Kongresin amerikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

Balanca e forcave u zhvendos dje në Uashington pasi demokratët e opozitës morën nën kontroll Dhomën e Përfaqësuesve duke u dhënë një goditje republikanëve dhe Presidentit Trump.

XS
SM
MD
LG