Lidhje

Tiranë, tubim për sëmundjen e diabetit


Tiranë, tubim për sëmundjen e diabetit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Në Tiranë u zhvillua sot një tubim i fëmijëve dhe të rinjve me diabet. Afro 10 për qind e popullatës në Shqipëri vuan nga diabeti dhe sëmundja po përhapet me shpejtësi.

XS
SM
MD
LG