Lidhje

Riatdhesimi i eshtrave të Mid’hat Frashërit


Riatdhesimi i eshtrave të Mid’hat Frashërit
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:16 0:00

Më 10 nëntor, në Nju Jork u mbajt ceremonia për riatdhesimin e eshtrave të Mid’hat Frashërit, personalitetit të shquar kulturor dhe politik shqiptar.

XS
SM
MD
LG