Lidhje

Udhëheqësit e Ballkanit në ceremonitë e Parisit


Udhëheqësit e Ballkanit në ceremonitë e Parisit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Udhëheqësit e vendeve të Evropës Juglindore ishin pjesë e ceremonisë qendrore për shënimin e 100 vjetorit të përfundimit të Luftës së Parë Botërore në Paris. Në mesin e tyre ishin edhe presidenti i Kosovës dhe ai i Serbisë, të cilët shkuan në Paris atje nga Brukseli.

XS
SM
MD
LG