Lidhje

Kosovë, opozita komenton takimin Thaçi-Putin


Kosovë, opozita komenton takimin Thaçi-Putin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

ë Kosovë, partitë opozitare thanë se takimi mes të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Rusisë, Vladimir Putin, në Paris ishte në kuadër të përgjegjësive të tij kushtetuese, por ngritën shqetësimet për diskutimet që mund të kenë ndodhur.

XS
SM
MD
LG