Lidhje

Analistët për bisedimet Kosovë - Serbi


Analistët për bisedimet Kosovë - Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Kosova dhe Serbia po vazhdojnë bisedimet ndërmjet tyre për të arritur një marrëveshje duke mos përjashtuar edhe ndryshimin e kufijve. I gjithë procesi deri tani ka kaluar pa një qartësi se si do të duket një marrëveshje e tillë.

XS
SM
MD
LG