Lidhje

Arratisja e Gruevskit, reagime


Arratisja e Gruevskit, reagime
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Në Shkup janë shtuar reagimet pas arratisjes së ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. Kryeministri Zoran Zaev i hedh poshtë vlerësimet dhe zërat për një pazar të mundëshëm midis pushtetit dhe Gruevskit, që të përfiroheshin votat e ligjvënësve opozitarë për ndryshimet kushtetuese.

XS
SM
MD
LG