Lidhje

Media Arkivi

Filmi A Private War


Filmi A Private War
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Filmi “A Private War”, ka në qendër korrespondenten e luftës Marie Colvin të gazetës “Sunday Times”, e cila raportoi nga frontet e lufës në Kosovë, Sri Lanka, Irak dhe Siri, hedh dritë mbi rrezikun për jetën me të cilin përballen korrespondentët e luftës, ndërsa rrëfejnë historitë e viktimave.

XS
SM
MD
LG