Lidhje

Shkodër, takim rajonal mbi luftën kundër terrorizmit


Shkodër, takim rajonal mbi luftën kundër terrorizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Në Shkodër po zhvillohet takimi rajonal mbi sfidat e luftëtarëve terroristë të huaj të kthyer, identifikimin e tyre dhe rritjen e kapaciteteve të vendeve të Ballkanit Përëndimor për parandalimin e terrorizmit. Takimi organizohet nga Prezenca OSBE-së në Shqipëri, Zyra e Kombeve të Bashkuara për Drogën dhe Krimin dhe Qendra shqiptare kundër ekstremizmit të dhunshëm.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG