Lidhje

Boshllëku institucional në veriun e Kosovës


Boshllëku institucional në veriun e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha të premten se dorëheqjet kryetarëve të komunave në atë zonë nuk janë ende përfundimtare, ndërsa një pjesë e opozitës dhe njohës të zhvillimeve politike pohojnë se atje tashmë po krijohet boshllëk institucional që do të jetë vështirë të tejkalohet.

XS
SM
MD
LG