Lidhje

Tonifikim muskujsh pa ushtrime fizike


Tonifikim muskujsh pa ushtrime fizike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Një procedurë e re me impulse elektrike stimulon tonifikimin e muskujve dhe uljen e masës së dhjamit në trup

XS
SM
MD
LG