Lidhje

Media Arkivi

Tonifikim muskujsh pa ushtrime fizike


Tonifikim muskujsh pa ushtrime fizike
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Një procedurë e re me impulse elektrike stimulon tonifikimin e muskujve dhe uljen e masës së dhjamit në trup

XS
SM
MD
LG